Nokia a Navicore spouští prodej navigačního GPS balíčku pro střední a východní Evropu

Praha - Nokia, světový leader v oblasti mobilních komunikací, a společnost Navicore, jeden z největších poskytovatelů navigačního zázemí v Evropě, dnes v ČR a na Slovensku ohlásily zahájení prodeje balíčku satelitní navigace, který obsahuje Navicore Personal 2006/1 pro mobilní telefony a bezdrátový GPS modul Nokia LD-3W.

Navicore Personal je uživatelsky jednoduchá GPS navigace, která je speciálně vyvinutá pro tzv. chytré telefony. Majitelům nabízí jednoduchou cestu k nalezení cílové destinace při cestách automobilem, cyklistice nebo při pěší turistice. Tento úplný navigační systém pro použití v¨ auatě, ale i mimo ně, obsahuje tisíce bodů možného zájmu, jako jsou hotely, restaurace, benzinové pumpy a místní turistické atrakce.

Navicore Personal disponuje výrazným zobrazením mapových podkladů na displeji mobilního telefonu a obsahuje hlasovou navigaci s podporou češtiny i slovenštiny. Navigační systém umožňuje zasílání popisu místa, kde se právě nacházíte, vašim přátelům v textové podobě a není závislý na fungování GSM sítě, neboť mapové podklady jsou nainstalovány přímo v mobilním zařízení.

Bezdrátový GPS modul Nokia LD-3W lze připojit ke kompatibilnímu mobilnímu telefonu, běžnému počítači, notebooku nebo PDA pomocí technologie Bluetooth, navíc tento modul pracuje s nejrůznějšími aplikacemi. Modul má malé rozměry (78,4 x 45,4 x 16,5 mm) a váží pouhých 65 g. Minimální provozní doba je 15 hodin, pohotovostní pak až 7 dní. Díky nejmodernějšímu GPS čipu Sirf Star III disponuje podporou 20 frekvenčních kanálů, typickou odchylkou pouhých 5-10 metrů, sekundovou obnovovací frekvencí a rychlým zjištěním polohy (45 s při studeném startu, 2 s při opětovném spuštění).

Navicore Personal 2006/1 a bezdrátový GPS modul Nokia LD-3W jsou v obchodech nabízeny jako kompletní balení připravené k okamžitému provozu a obsahující vše potřebné ke zprovoznění navigace.

zdroje: www.navicoretech.com, tiskové zprávy nokia
></div>

<a name=
  1. prosim o pomoc nemohu najit cesky manual na gps modul ld-3w dekuji


    mikulda    čec 30, 18:02    #
Komentáře jsou prozatím uzavřeny, jestli chcete něco říct, zeptat se nebo tak.. použijte v levém menu odkaz "kontakt" a pošlete soukromou zprávu.