Mapy a další aplikace - 17. září 2007
Mapy a další aplikace: Nokia zdokonaluje své služby související s vyhledáváním polohy. Lepší uživatelské rozhraní pro více přístrojů a větší pokrytí nastiňují plány společnosti Nokia v oblasti navigace.
celý článek

Nokia a Seznam.cz přinášejí vlastní mobilní email - 29. březen 2007
Od 1. dubna se na český trh poprvé dostávají mobilní telefony značky Nokia, v nichž je přednastaven přístup k emailu Seznamu. Majitelé kteréhokoliv typu telefonu Nokia s emailovým klientem tak mají možnost přístupu ke svému emailovému účtu na nejnavštěvovanějším českém internetovém portálu Seznam...
celý článek

www.nokiaontour.cz - nový web (nejen) o hudbě a extrémních sportech - 30. listopad 2006
Společnost Nokia spustila nový, multimediálně nabitý web Nokia On Tour. Na internetové adrese www.nokiaontour.cz čeká na návštěvníky plno informací o hudbě, kapelách a hudebních akcích v rámci Nokia Music Tour a adrenalinových akcích Nokia Extreme Tour.
celý článek

Cost Control - 1. listopad 2006

Společnost Nokia představuje nové řešení s názvem Cost Control, umožňující kontrolu nákladů u předplacených služeb Řešení Nokia Cost Control podporuje používání mobilních telefonů více lidmi.


celý článek

Nokia + Microsoft = mobilní vyhledávač - 15. říjen 2006
Nokia spolupracuje s Microsoftem při poskytování mobilního vyhledávače. Společnost Nokia zahrnula služby Live Search do své platformy mobilního vyhledávání.
celý článek

Web 2.0 pro mobilní telefony - 15. říjen 2006
Společnost Nokia spouští internetový prohlížeč WidSets, podporující služby Web 2.0 pro mobilní telefony
celý článek

Nokia v číslech - 3. červenec 2006

celý článek

tisk fotografií z mobilního telefonu - 27. červen 2006
Firma CSL, průkopník na trhu mobilní komunikace v Hongkongu, a společnost Nokia, celosvětový mobilní leader, oznámily, že CSL jako první operátor zavádí „press to print”, řešení tisku fotografií z mobilních telefonů vyvinuté firmou Nokia. Tato funkce nabídne zákazníkům sítí 1O1O a One2Free plně integrovanou on-line tiskovou službu pro mobilní telefony a zároveň jim umožní jednoduchou a přímou cestu k objednání fotografií pořízených multimediálním přístrojem Nokia N80.
celý článek

Satelitní navigace společností Navicore a Nokia - 27. červen 2006
Nokia, světový leader v oblasti mobilních komunikací, a společnost Navicore, jeden z největších poskytovatelů navigačního zázemí v Evropě, dnes v ČR a na Slovensku ohlásily zahájení prodeje balíčku satelitní navigace, který obsahuje Navicore Personal 2006/1 pro mobilní telefony a bezdrátový GPS modul Nokia LD-3W.
celý článek

Nokia Siemens Networks - Spojení dvou gigantů na poli - 19. červen 2006
Divize sítí společností Nokia a Siemens sloučí své komunikační jednotky – nový světový lídr v oblasti fixní a mobilní konvergence
celý článek