Nokia a CSL společně spouštějí první službu umožňující on-line tisk fotografií z mobilního telefonu

Hongkong /Espoo, Finsko/ Praha - Firma CSL, průkopník na trhu mobilní komunikace v Hongkongu, a společnost Nokia, celosvětový mobilní leader, oznámily, že CSL jako první operátor zavádí „press to print”, řešení tisku fotografií z mobilních telefonů vyvinuté firmou Nokia. Tato funkce nabídne zákazníkům sítí 1O1O a One2Free plně integrovanou on-line tiskovou službu pro mobilní telefony a zároveň jim umožní jednoduchou a přímou cestu k objednání fotografií pořízených multimediálním přístrojem Nokia N80.

Díky řešení „press to print” je objednávání fotografií pořízených vaším mobilním telefonem stejně pohodlné a spontánní jako samotné fotografování. Tato funkce, předinstalovaná v přístrojích Nokia N80, umožňuje zákazníkům CSL hromadně objednávat přes on-line tiskovou službu vysoce kvalitní, nekomprimované fotografie, a to rychle, jednoduše a přímo z telefonu.

Není potřeba PC nebo samostatná tiskárna, uživatelé mohou využívat služby okamžitě po pořízení snímku nebo kdykoliv následně - z galerie v přístroji Nokia N80 stačí vybrat obrázky, které chtějí vytisknout, vyplnit svou poštovní adresu a potvrdit objednávku. Snímky jsou posílány přes mobilní síť a uživatel může pokračovat v používání přístroje pro jiné účely. Objednávka je následně zpracována firmou Stereo, renomovanou fotolaboratoří, hotové fotografie jsou doručeny na uvedenou adresu a cena vyúčtována prostřednictvím účtu za mobilní služby.

Mobilní telefony s fotoaparátem nabízejí lidem unikátní možnost spontánně fotografovat kdekoli a kdykoli chtějí,” řekl Bruce Lam, General Manager, Customer and Market Operations, Nokia Mobile Phones Hong Kong. „Kvalita současných fotopřístrojů, mezi něž Nokia N80 patří, uvádí možnost tisknout fotky pořízené telefonem v realitu. Zatímco uživatelé přístrojů Nokia byli v minulosti odkázáni na domácí či maloobchodní tisk fotografií, tato nová služba jim pomůže „vysvobodit” obrázky z paměti telefonu, on-line si objednat fotografie vysoké kvality a nechat si je doručit přímo k domovním dveřím.

zdroj: tiskové zprávy nokia

></div>

<a name= Komentáře jsou prozatím uzavřeny, jestli chcete něco říct, zeptat se nebo tak.. použijte v levém menu odkaz "kontakt" a pošlete soukromou zprávu.